Οι καλεσμένοι του «Κόσμου του Μπάσκετ»

Ιουλίου 1, 2016 Σχολιάστε

Basket 5

22/09/2015: Βαγγέλης Αλεξανδρής (Προπονητής μπάσκετ)

29/09/2015: Λεωνίδας Κασελάκης (Καλαθοσφαιριστής Κηφισιάς)

06/10/2015: Γιάννης Αθανασούλας (Καλαθοσφαιριστής Απόλλωνα Πάτρας)

13/10/2015: Χάρης Γιαννόπουλος (Καλαθοσφαιριστής Ρεθύμνου)

20/10/2015: Γιαννούλης Λαρεντζάκης (Καλαθοσφαιριστής Κολοσσού Ρόδου)

03/11/2015 Χριστόφορος Στεφανίδης (Καλαθοσφαιριστής Αρκαδικού)

10/11/2015 Στέλιος Πουλιανίτης (Καλαθοσφαιριστής Κόροιβου Αμαλιάδας)

17/11/2015 Γιώργος Αποστολίδης (Καλαθοσφαιριστής Ηρακλή)

24/11/2015 Nίκος Αγγελόπουλος (Καλαθοσφαιριστής Φάρου)

08/12/2015 Κώστας Μέξας (Προπονητής Απόλλωνα Πάτρας)

15/12/2015 Κώστας Παπάζογλου (Β. Προπονητή Τρικάλων)

12/01/2015 Χρήστος Σαλούστος (Καλαθοσφαιριστής Κολοσσού Ρόδου)

19/01/2015 Αντρέας Γλυνιαδάκης (Καλαθοσφαιριστής Κηφισιάς)

26/01/2016 Bασίλης Μασλαρινός (Προπονητής γυναικείου τμήματος ΠΑΟΚ)

02/02/2016 Δημήτρης Καλαϊτζίδης (Καλαθοσφαιριστής Καβάλας)

16/02/2016 Ρόλαντ Σάφτενααρ (Καλαθοσφαιριστής Ρεθύμνου)

23/02/2016 Θοδωρής Ζάρας (Καλαθοσφαιριστής Άρη)

01/03/2016 Κώστας Τσαρτσαρής (Παλαίμαχος καλαθοσφαιριστής Παναθηναϊκού)

08/03/2016 Δημήτρης Βεργίνης (Καλαθοσφαιριστής Απόλλωνα Πάτρας)

15/03/2016 Κώστας Κακαρούδης (Καλαθοσφαιριστής ΠΑΟΚ)

22/03/2016 Χρήστος Σερέλης (Προπονητής Λαυρίου)

29/03/2016 Νίκος Γκίκας (Καλαθοσφαιριστής Κηφισιάς)

05/04/2016 Γιώργος Τσιάρας (Καλαθοσφαιριστής Τρικάλων)

12/04/2016 Δημήτρης Γαλάνης (Προπονητής μπάσκετ)

19/04/2016 Νίκος Παπαϊωάννου (Δημοσιογράφος)

17/05/2016 Νίκος Παπαδογιάννης (Δημοσιογράφος)

24/05/2016 Στέφανος Δέδας (Προπονητής Γκαζιαντέπ)

31/05/2016 Βασίλης Ξανθόπουλος (Καλαθοσφαιριστής Άρη)

14/06/2016 Λευτέρης Χατζηκυριακίδης (Προπονητής Μαχητών Δόξας Πεύκων)

21/06/2016 Κώστα Φλεβαράκης (Προπονητής Ρεθύμνου)

30/06/2016 Νίκος Αργυρόπουλος (Καλαθοσφαιριστής Απόλλωνα Πάτρας)

Κατηγορίες:Uncategorized

Τηλεοπτικές Μεταδόσεις

Ιουνίου 30, 2016 Σχολιάστε

Basket 5

Πέμπτη 30/06

22:00 Πολωνία – Πορτογαλία ΕΡΤ1

Παρασκευή 01/07

22:00 Ουαλία – Βέλγιο ΕΡΤ1

Σάββατο 02/07

22:00 Γερμανία – Ιταλία ΕΡΤ1

Κυριακή 03/07

22:00 Γαλλία – Ισλανδία

Δευτέρα 04/07

19:00 Ελλάδα-Ιράν OTESport 4

22:00 Τυνησία-Ιταλία OTESport 4

Τρίτη 05/07    

13:30 Τουρκία – Καναδάς OTESport 4

16:00 Γαλλία – Φιλιππίνες OTESport 4

19:00 Ιράν-Μεξικό OTESport 4

22:00 Ιταλία – Κροατία OTESport 4

Τετάρτη 06/07

13:30 Καναδάς – Σενεγάλη OTESport 4

16:00 Φιλιππίνες – Νέα Ζηλανδία OTESport 4

19:00 Μεξικό – Ελλάδα OTESport 4

22:00 Κροατία – Τυνησία OTESport 4

Πέμπτη 07/07

13:30 Σενεγάλη – Τουρκία OTESport 4

16:00 Νέα Ζηλανδία – Τουρκία OTESport 4

Τηλεοπτικές Μεταδόσεις

Ιουνίου 25, 2016 Σχολιάστε

Basket 5

Πέμπτη 23/06

18:15 Ελλάδα – Τουρκία  ΕΡΤ1

Παρασκευή 24/06

02:30 NBA Draft OTESPORT  4

Σάββατο 25/06

16:00 Ελβετία – Πολωνία ΕΡΤ1

19:00 Ουαλία – Βόρειος Ιρλανδία   ΕΡΤ1

22:00 Κροατία – Πορτογαλία ΕΡΤ1

Κυριακή 26/06

03:00 ΗΠΑ-Κολομβία ΣΚΑΪ

14:00 Τουρκία – Ελλάδα ΕΡΤ1

16:00 Γαλλία –Ιρλανδία ΕΡΤ1

19:00 Γερμανία – Σλοβακία ΕΡΤ1

22:00 Ουγγαρία – Βέλγιο ΕΡΤ1

Δευτέρα 27/06

03:00 Αργεντινή – Χιλή ΣΚΑΪ

19:00 Ιταλία – Ισπανία ΕΡΤ1

22:00 Αγγλία – Ισλανδία ΕΡΤ1

Κατηγορίες:Α1, Uncategorized Ετικέτες:

Τηλεοπτικές Μεταδόσεις

Ιουνίου 22, 2016 Σχολιάστε

basketball-lcd

Tετάρτη 22/06

19:00 Ουγγαρία – Πορτογαλία ΕΡΤ1

19:00 Ισλανδία – Αυστρία ΕΡΤ2

21:30 Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα OTESPORT  7

22:00 Ιταλία – Ιρλανδία ΕΡΤ2

22:00 Σουηδία – Βέλγιο ΕΡΤ1

Πέμπτη 23/06

03:00 Κολομβία – Χιλή ΣΚΑΪ

18:15 Ελλάδα – Τουρκία  ΕΡΤ1

Παρασκευή 24/06

02:30 NBA Draft OTESPORT  4

Κυριακή 26/06

14:00 Τουρκία – Ελλάδα ΕΡΤ1

 

Κατηγορίες:Uncategorized Ετικέτες:, ,

Τηλεοπτικές Μεταδόσεις

Ιουνίου 15, 2016 Σχολιάστε

basketball-lcd

Τετάρτη 15/06

05:15 Αργεντινή-Βολιβία ΣΚΑΪ

16:00 Ρωσία-Σλοβακία ΕΡΤ1

19:00 Ρουμανία-Ελβετία ΕΡΤ1

21:30 Μπαρτσελόνα – Ρεάλ OTESPORT  4

22:00 Γαλλία-Αλβανία ΕΡΤ1

Πέμπτη 16/06

02:15 Ουρουγουάη – Τζαμάικα ΣΚΑΪ

16:00 Αγγλία-Ουαλία ΕΡΤ1

19:00 Ουκρανία – Βόρειος Ιρλανδία ΕΡΤ1

22:00 Γερμανία – Πολωνία ΕΡΤ1

Παρασκευή 17/06

01:45 Αργεντινή – Βολιβία ΣΚΑΪ

04:00 Κλίβελαντ-Γκόλντεν Στέιτ OTESPORT  4

16:00 Ιταλία – Σουηδία ΕΡΤ1

19:00 Τσεχία – Κροατία ΕΡΤ1

20:00 Μπαρτσελόνα – Ρεάλ OTESPORT  4

22:00 Ισπανία – Τουρκία ΕΡΤ1

Σάββατο 18/06

16:00 Βέλγιο – Ιρλανδία ΕΡΤ1

19:00 Ισλανδία-Ουγγαρία ΕΡΤ1

22:00 Πορτογαλία – Αυστρία ΕΡΤ1

Κυριακή 19/06

22:00 Ρουμανία – Αλβανία ΕΡΤ2

22:00 Ελβετία – Γαλλία ΕΡΤ1

Δευτέρα 20/06

21:00 Ρεάλ – Μπαρτσελόνα OTESPORT  4

22:00 Ρωσία – Ουαλία ΕΡΤ2

22:00 Σλοβακία – Αγγλία ΕΡΤ1

Κατηγορίες:Uncategorized Ετικέτες:, ,

Οι καλεσμένοι του «Κόσμου του Μπάσκετ»

Ιουνίου 13, 2016 Σχολιάστε

Basket 5

22/09/2015: Βαγγέλης Αλεξανδρής (Προπονητής μπάσκετ)

29/09/2015: Λεωνίδας Κασελάκης (Καλαθοσφαιριστής Κηφισιάς)

06/10/2015: Γιάννης Αθανασούλας (Καλαθοσφαιριστής Απόλλωνα Πάτρας)

13/10/2015: Χάρης Γιαννόπουλος (Καλαθοσφαιριστής Ρεθύμνου)

20/10/2015: Γιαννούλης Λαρεντζάκης (Καλαθοσφαιριστής Κολοσσού Ρόδου)

03/11/2015 Χριστόφορος Στεφανίδης (Καλαθοσφαιριστής Αρκαδικού)

10/11/2015 Στέλιος Πουλιανίτης (Καλαθοσφαιριστής Κόροιβου Αμαλιάδας)

17/11/2015 Γιώργος Αποστολίδης (Καλαθοσφαιριστής Ηρακλή)

24/11/2015 Nίκος Αγγελόπουλος (Καλαθοσφαιριστής Φάρου)

08/12/2015 Κώστας Μέξας (Προπονητής Απόλλωνα Πάτρας)

15/12/2015 Κώστας Παπάζογλου (Β. Προπονητή Τρικάλων)

12/01/2015 Χρήστος Σαλούστος (Καλαθοσφαιριστής Κολοσσού Ρόδου)

19/01/2015 Αντρέας Γλυνιαδάκης (Καλαθοσφαιριστής Κηφισιάς)

26/01/2016 Bασίλης Μασλαρινός (Προπονητής γυναικείου τμήματος ΠΑΟΚ)

02/02/2016 Δημήτρης Καλαϊτζίδης (Καλαθοσφαιριστής Καβάλας)

16/02/2016 Ρόλαντ Σάφτενααρ (Καλαθοσφαιριστής Ρεθύμνου)

23/02/2016 Θοδωρής Ζάρας (Καλαθοσφαιριστής Άρη)

01/03/2016 Κώστας Τσαρτσαρής (Παλαίμαχος καλαθοσφαιριστής Παναθηναϊκού)

08/03/2016 Δημήτρης Βεργίνης (Καλαθοσφαιριστής Απόλλωνα Πάτρας)

15/03/2016 Κώστας Κακαρούδης (Καλαθοσφαιριστής ΠΑΟΚ)

22/03/2016 Χρήστος Σερέλης (Προπονητής Λαυρίου)

29/03/2016 Νίκος Γκίκας (Καλαθοσφαιριστής Κηφισιάς)

05/04/2016 Γιώργος Τσιάρας (Καλαθοσφαιριστής Τρικάλων)

12/04/2016 Δημήτρης Γαλάνης (Προπονητής μπάσκετ)

19/04/2016 Νίκος Παπαϊωάννου (Δημοσιογράφος)

17/05/2016 Νίκος Παπαδογιάννης (Δημοσιογράφος)

24/05/2016 Στέφανος Δέδας (Προπονητής Γκαζιαντέπ)

31/05/2016 Βασίλης Ξανθόπουλος (Καλαθοσφαιριστής Άρη)

Τηλεοπτικές Μεταδόσεις Μπάσκετ

Ιουνίου 10, 2016 Σχολιάστε

basketball-lcd

Πέμπτη 09/06

20:00 Φενερμπαχτσέ –Αναντολού Εφές  OTESPORT  4

21:45 Ρέτζιο Εμίλια – Ολίμπια Μιλάνο OTESPORT  8

22:00 Βαλένθια – Ρεάλ OTESPORT  7

Παρασκευή 10/06

02:30 Ουρουγουάη – Βενεζουέλα ΣΚΑΪ

21:30 Λαμποράλ Κούτσα – Μπαρτσελόνα OTESPORT  7

22:00 Γαλλία – Ρουμανία ΕΡΤ1

Σάββατο 11/06

02:00 Χιλή – Βολοβία ΣΚΑΪ

04:00 Κλίβελαντ – Γκόλντεν Στέιτ OTESPORT  4

04:30 Αργεντινή – Παναμάς ΣΚΑΪ

16:00 Αλβανία – Ελβετία ΕΡΤ1

18:00 Αναντολού Εφές – Φενερμπαχτσε OTESPORT  4

19:00 Ουαλία – Σλοβακία ΕΡΤ1

22:00 Αγγλία – Ρωσία ΕΡΤ1

Κυριακή 12/06

02:00 ΗΠΑ – Παραγουάη ΣΚΑΪ

04:15 Κολομβία – Κόστα Ρίκα ΣΚΑΪ

13:30 Μπαρτσελόνα – Λαμποράλ Κούτσα OTESPORT  7

16:00 Τουρκία – Κροατία ΕΡΤ1

19:00 Πολωνία – Βόρειος Ιρλανδία ΕΡΤ1

21:45 Ολίμπια Μιλάνο – Ρέτζιο Εμίλια OTESPORT  8

22:00 Γερμανία – Ουκρανία ΕΡΤ1

Δευτέρα 13/06

01:30 Εκουαδόρ – Αϊτή ΣΚΑΪ

03:45 Βραζιλία – Περού ΣΚΑΪ

03:00 Γκόλντεν Στέιτ – Κλίβελαντ  OTESPORT 4

16:00 Ισπανία – Τσεχία ΕΡΤ1

19:00 Ιρλανδία – Σουηδία ΕΡΤ1

22:00 Βέλγιο – Ιταλία ΕΡΤ1

Follow

Ενημερωθείτε για κάθε νέα δημοσίευση στο email σας.